V48MLA1210LNHAUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V48MLA1210LNHAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48MLA1210LNHAUTO
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 60.5V 220A 1210
Podatkovni listi: 1.V48MLA1210LNHAUTO.pdf2.V48MLA1210LNHAUTO.pdf3.V48MLA1210LNHAUTO.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V48MLA1210LNHAUTO
Številka dela V48MLA1210LNHAUTO Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 60.5V 220A 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Napetost Varistorja (Typ) 60.5V Napetost Varistorja (Min) 54.5V
Napetost Varistorja (Max) 66.5V Serija Automotive, AEC-Q200, MLA AUTO
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 48V Največji AC volt 40V
Energija 0.90J natančen opis 60.5V 220A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
Tok - napetost 220A Zmogljivost @ Pogostost 320pF @ 1MHz