V5.5MLA0402NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V5.5MLA0402NR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V5.5MLA0402NR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 8.95V 20A 0402
Podatkovni listi: 1.V5.5MLA0402NR.pdf2.V5.5MLA0402NR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V5.5MLA0402NR
Številka dela V5.5MLA0402NR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 8.95V 20A 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 465791 pcs Podatkovni list 1.V5.5MLA0402NR.pdf2.V5.5MLA0402NR.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 8.95V Napetost Varistorja (Min) 7.1V
Napetost Varistorja (Max) 10.8V Serija MLA
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena F2258DKR delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 5.5V
Največji AC volt 4V Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.05J
natančen opis 8.95V 20A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric) Tok - napetost 20A
Zmogljivost @ Pogostost 220pF @ 1MHz