V510LA10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LA10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V510LA10
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: V510LA10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V510LA10
Številka dela V510LA10 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5767 pcs Podatkovni list V510LA10.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 820V Napetost Varistorja (Min) 738V
Napetost Varistorja (Max) 902V Serija LA
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 675V Največji AC volt 510V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 63J
natančen opis 820V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Tok - napetost 2.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V51051530000G
V51051530000G
Proizvajalci: Anytek (Amphenol Anytek)
Opis: TERM BLOCK RCPT 10POS 5.08MM
Na zalogi: 44949 pcs
Prenesi: V51051530000G.pdf
RFQ
V510LA10CP
V510LA10CP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 162253 pcs
Prenesi: V510LA10CP.pdf
RFQ
Prenesi: V51051500000G.pdf
V510LA10PX2855
V510LA10PX2855
Opis: VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
Prenesi:
V510LA10P
V510LA10P