V510LS10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V510LS10P
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V510LS10P
Številka dela V510LS10P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 223985 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 820V Napetost Varistorja (Min) 738V
Napetost Varistorja (Max) 902V Serija LS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 675V Največji AC volt 510V
Energija 63J natančen opis 820V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V510LS10PX2855
V510LS10PX2855
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 820V 2.5KA DISC 10MM