V511DHB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V511DHB34 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V511DHB34
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM
Podatkovni listi: V511DHB34.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V511DHB34
Številka dela V511DHB34 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6133 pcs Podatkovni list V511DHB34.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 820V Napetost Varistorja (Min) 738V
Napetost Varistorja (Max) 902V Serija DHB34
Pakiranje Bulk Paket / primer Square 34mm, Tabs
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 675V Največji AC volt 510V
Energija 700J natančen opis 820V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Tabs
Tok - napetost 40kA Zmogljivost @ Pogostost 2500pF @ 1MHz