V56ZA8PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V56ZA8PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V56ZA8PX2855
Številka dela V56ZA8PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 230519 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 56V Napetost Varistorja (Min) 50.4V
Napetost Varistorja (Max) 61.6V Serija ZA
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 45V Največji AC volt 35V
Energija 10J natančen opis 56V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 1kA Zmogljivost @ Pogostost 4840pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V56ZA8
V56ZA8
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
Na zalogi: 5644 pcs
Prenesi: V56ZA8.pdf
RFQ
V56ZC20P
V56ZC20P
Opis: VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM
Na zalogi: 147637 pcs
Prenesi:
RFQ
V56ZA8P
V56ZA8P