V56ZS20PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V56ZS20PX2855 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V56ZS20PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V56ZS20PX2855
Številka dela V56ZS20PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162224 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 56V Napetost Varistorja (Min) 50.4V
Napetost Varistorja (Max) 61.6V Serija ZS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 45V Največji AC volt 35V
Energija 30J natančen opis 56V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 2kA Zmogljivost @ Pogostost 10000pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V56ZS2
V56ZS2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 56V 250A DISC 7MM