V575LC40CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LC40CP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V575LC40CP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: V575LC40CP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V575LC40CP
Številka dela V575LC40CP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109529 pcs Podatkovni list V575LC40CP.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 910V Napetost Varistorja (Min) 819V
Napetost Varistorja (Max) 1.001kV Serija C-III
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največji AC volt 575V Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 230J
natančen opis 910V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 6.5kA