V625LS40AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V625LS40AP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V625LS40AP
Številka dela V625LS40AP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90524 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 1kV Napetost Varistorja (Min) 900V
Napetost Varistorja (Max) 1.1kV Serija LS
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 825V Največji AC volt 625V
Energija 125J natančen opis 1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 210pF @ 1MHz