V661CA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V661CA40
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 1050V 40KA DISC 40MM
Podatkovni listi: V661CA40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V661CA40
Številka dela V661CA40 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1050V 40KA DISC 40MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4321 pcs Podatkovni list V661CA40.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1.05kV Napetost Varistorja (Min) 945V
Napetost Varistorja (Max) 1.155kV Serija CA
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 40mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 850V Največji AC volt 660V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 900J
natančen opis 1.05kV 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 40mm Tok - napetost 40kA
Zmogljivost @ Pogostost 4000pF @ 1MHz