V68ZT20PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V68ZT20PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V68ZT20PX2855
Številka dela V68ZT20PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139473 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 68V Napetost Varistorja (Min) 61.2V
Napetost Varistorja (Max) 74.8V Serija ZT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 56V Največji AC volt 40V
Energija 33J natančen opis 68V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 2kA Zmogljivost @ Pogostost 9000pF @ 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V68ZTX10
V68ZTX10
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
Na zalogi: 910 pcs
Prenesi: V68ZTX10.pdf
RFQ
V68ZT20P
V68ZT20P
Opis: VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM