V68ZU05PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V68ZU05PX2855
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 68V 100A DISC 5MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V68ZU05PX2855
Številka dela V68ZU05PX2855 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 68V 100A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 369605 pcs Podatkovni list
Napetost Varistorja (Typ) 68V Napetost Varistorja (Min) 61.2V
Napetost Varistorja (Max) 74.8V Serija ZU
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 5mm
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 56V Največji AC volt 40V
Energija 0.60J natančen opis 68V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Tok - napetost 100A Zmogljivost @ Pogostost 400pF @ 1MHz