ZEN056V130A24GS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ZEN056V130A24GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZEN056V130A24GS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka POLYZEN 5.6V PPTC/ZENER SMD
Podatkovni listi: ZEN056V130A24GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ZEN056V130A24GS
Številka dela ZEN056V130A24GS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis POLYZEN 5.6V PPTC/ZENER SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5379 pcs Podatkovni list ZEN056V130A24GS.pdf
Napetost - vpenjanje 24V Tehnologija Mixed Technology
Paket naprave za dobavitelja SMD Serija PolyZen
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 3-SMD, No Lead
Druga imena RF1730-000 Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)