ZEN132V230A16LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ZEN132V230A16LS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZEN132V230A16LS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka POLYZEN 13.2V PPTC/ZENER SMD
Podatkovni listi: 1.ZEN132V230A16LS.pdf2.ZEN132V230A16LS.pdf3.ZEN132V230A16LS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZEN132V230A16LS
Številka dela ZEN132V230A16LS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis POLYZEN 13.2V PPTC/ZENER SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - vpenjanje 16V Tehnologija Mixed Technology
Paket naprave za dobavitelja SMD Serija PolyZen
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 3-SMD, No Lead
Druga imena RF1496-000
ZEN132V230A16LS-ND
ZEN132V230A16LSTR
Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)