PF67000T12LG230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PF67000T12LG230
Proizvajalec / znamka: Hammond Manufacturing
Opis izdelka FAN EXHAUST 230V 214W LT GRAY
Podatkovni listi: PF67000T12LG230.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 165 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 165 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PF67000T12LG230
Številka dela PF67000T12LG230 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis FAN EXHAUST 230V 214W LT GRAY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165 pcs Podatkovni list PF67000T12LG230.pdf
Utež 8 lbs (3.6kg) Napetost - Vhod 230VAC
Tip Fan Specifikacije Fan, AC, Square, 368 CFM
Velikost / dimenzija 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm) Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key
Serija PF Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Rack Fan, AC, Square, 368 CFM 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)