G125-MV11605L1R
Harwin Inc.Harwin Inc.
G125-MV11605L1R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G125-MV11605L1R
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka 1.25MM M HSG 16POS
Podatkovni listi: 1.G125-MV11605L1R.pdf2.G125-MV11605L1R.pdf3.G125-MV11605L1R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G125-MV11605L1R
Številka dela G125-MV11605L1R Proizvajalec Harwin Inc.
Opis 1.25MM M HSG 16POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.049" (1.25mm)
Zaključek ščita Circular Serija Gecko
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded - 4 Wall RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.118" (3.00mm) delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 16
Število stikov - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca G125-MV11605L1R
Dolžina - objava (parjenje) 7.25mm, 7.35mm, 7.7mm Izolacijski material -
Višina izolacije - Lastnosti Board Lock, Pick and Place
Razširjen opis 16 Positions Header Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Gold Opis 1.25MM M HSG 16POS
Trenutna ocena 2A per Contact Tok - Max / Contact Latch Lock
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.049" (1.25mm)
Stopite v stik - konec 8µin (0.20µm) Stik s koncem - parjenje 0.193" (4.90mm)