M20-032022V0546
HarwinHarwin
Harwin
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M20-032022V0546
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CRIMP HOUSING
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije M20-032022V0546
Številka dela M20-032022V0546 Proizvajalec Harwin
Opis CRIMP HOUSING Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5042 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 800V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija M20 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.313" (7.94mm) delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 5 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 5 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.087" (2.20mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.126" (3.20mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
M20-060045J0645
M20-060045J0645
Proizvajalci: Harwin
Opis: HEADER
Na zalogi: 4406 pcs
Prenesi: M20-060045J0645.pdf
RFQ
M20-065030W0546
M20-065030W0546
Proizvajalci: Harwin
Opis: HEADER
Na zalogi: 5426 pcs
Prenesi: M20-065030W0546.pdf
RFQ
M20-003
M20-003
Opis: POLARISING KEY
Prenesi: M20-003.pdf
M20
M20
Proizvajalci: Semtech
Opis: DIODE GEN PURP 2KV 330MA AXIAL