M20-9711845
Harwin Inc.Harwin Inc.
M20-9711845 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M20-9711845
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka 18 SIL HORIZ PIN HDR
Podatkovni listi: 1.M20-9711845.pdf2.M20-9711845.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M20-9711845
Številka dela M20-9711845 Proizvajalec Harwin Inc.
Opis 18 SIL HORIZ PIN HDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157772 pcs Podatkovni list 1.M20-9711845.pdf2.M20-9711845.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Brass Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija M20
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.118" (3.00mm) delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število pozicij 18
Število stikov - Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca M20-9711845
Dolžina - objava (parjenje) 11.72mm, 12.62mm, 12.72mm, 13.62mm, 18.22mm, 19.12mm Izolacijski material -
Višina izolacije - Lastnosti -
Razširjen opis 18 Positions Header, Cuttable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Opis 18 SIL HORIZ PIN HDR
Trenutna ocena 3A per Contact Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.276" (7.00mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stik s fino debelino - post Polyamide (PA6T), Nylon 6T Končna debelina - parjenje Gold
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje 0.100" (2.54mm)