M22-2411146
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M22-2411146
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka 11+11 WAY HORIZ PIN HEADER
Podatkovni listi: 1.M22-2411146.pdf2.M22-2411146.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M22-2411146
Številka dela M22-2411146 Proizvajalec Harwin Inc.
Opis 11+11 WAY HORIZ PIN HEADER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71580 pcs Podatkovni list 1.M22-2411146.pdf2.M22-2411146.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.079" (2.00mm)
Zaključek ščita Square Serija M22
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Tube
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.110" (2.79mm) delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 22
Število stikov - Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca M22-2411146
Dolžina - objava (parjenje) 9.5mm Izolacijski material Tin
Višina izolacije - Lastnosti -
Razširjen opis 22 Positions Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin Opis 11+11 WAY HORIZ PIN HEADER
Trenutna ocena 2A per Contact Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.157" (4.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.079" (2.00mm)
Stik s fino debelino - post Polyamide (PA6T), Nylon 6T Končna debelina - parjenje Tin
Stopite v stik - konec - Stik s koncem - parjenje 0.169" (4.30mm)