M22-3022200
HarwinHarwin
M22-3022200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M22-3022200
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka 22+22 DIL CRIMP HOUSING
Podatkovni listi: 1.M22-3022200.pdf2.M22-3022200.pdf3.M22-3022200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M22-3022200
Številka dela M22-3022200 Proizvajalec Harwin
Opis 22+22 DIL CRIMP HOUSING Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4873 pcs Podatkovni list 1.M22-3022200.pdf2.M22-3022200.pdf3.M22-3022200.pdf
Serija M22 Razmik vrstic 0.079" (2.00mm)
Višina tona 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Število vrstic 2 Število pozicij 44
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 44 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Vrsta kontakta Female Socket