M30-6100846
HarwinHarwin
M30-6100846 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M30-6100846
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka 8POS SIL PC TAIL PLUG
Podatkovni listi: 1.M30-6100846.pdf2.M30-6100846.pdf3.M30-6100846.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10045 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M30-6100846
Številka dela M30-6100846 Proizvajalec Harwin
Opis 8POS SIL PC TAIL PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81617 pcs Podatkovni list 1.M30-6100846.pdf2.M30-6100846.pdf3.M30-6100846.pdf
Voltage Rating 100V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija M30 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.049" (1.25mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 952-1998
M306100846
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 5.4mm
Izolacijski material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Višina izolacije 0.169" (4.30mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Detent Lock
natančen opis Connector Header Through Hole 8 position 0.049" (1.25mm) Trenutna ocena 1A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.091" (2.30mm)