M50-3501542
HarwinHarwin
M50-3501542 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M50-3501542
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CONN HDR 1.27MM VERT AU 30POS
Podatkovni listi: 1.M50-3501542.pdf2.M50-3501542.pdf3.M50-3501542.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M50-3501542
Številka dela M50-3501542 Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM VERT AU 30POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70802 pcs Podatkovni list 1.M50-3501542.pdf2.M50-3501542.pdf3.M50-3501542.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija Archer M50 Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.248" (6.30mm) Druga imena 952-1702
M503501542
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm
Izolacijski material Thermoplastic Višina izolacije 0.039" (1.00mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 30 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 1A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.091" (2.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post 98.4µin (2.50µm)