M50-4700745
HarwinHarwin
M50-4700745 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M50-4700745
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CONN HDR 1.27MM SMD T/H 14POS
Podatkovni listi: 1.M50-4700745.pdf2.M50-4700745.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M50-4700745
Številka dela M50-4700745 Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM SMD T/H 14POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77425 pcs Podatkovni list 1.M50-4700745.pdf2.M50-4700745.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Archer M50 Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 14 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 6mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Višina izolacije 0.224" (5.69mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 14 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 1A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.091" (2.30mm) Dolžina kontakta - parjenje -