M50-9102042
HarwinHarwin
M50-9102042 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M50-9102042
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CBL ASSY 1.27MM 40POS F-F 150MM
Podatkovni listi: 1.M50-9102042.pdf2.M50-9102042.pdf3.M50-9102042.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M50-9102042
Številka dela M50-9102042 Proizvajalec Harwin
Opis CBL ASSY 1.27MM 40POS F-F 150MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14866 pcs Podatkovni list 1.M50-9102042.pdf2.M50-9102042.pdf3.M50-9102042.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Archer M50 Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm) Druga imena 952-2663
M50-9102042-ND
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Dolžina 0.492' (150.00mm, 5.91") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.492' (150.00mm, 5.91")