M80-4203005
HarwinHarwin
Harwin
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M80-4203005
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CONN PCB FEMALE VERT DIL HEX
Podatkovni listi: 1.M80-4203005.pdf2.M80-4203005.pdf3.M80-4203005.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M80-4203005
Številka dela M80-4203005 Proizvajalec Harwin
Opis CONN PCB FEMALE VERT DIL HEX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5140 pcs Podatkovni list 1.M80-4203005.pdf2.M80-4203005.pdf3.M80-4203005.pdf
Voltage Rating 120V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija Datamate J-Tek
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena M80-4T13005F2
M80-4T13005F2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.3mm, 7.55mm
Višina izolacije 0.205" (5.20mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
Tip pritrjevanja Screw Lock natančen opis 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Beryllium Copper
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post 10.0µin (0.25µm)