M80-5512022
pregled izdelka
Številka dela: M80-5512022
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka 10+10 WAY M HORZ 4.5MM TAIL WOJS
Podatkovni listi: M80-5512022.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M80-5512022
Številka dela M80-5512022 Proizvajalec Harwin
Opis 10+10 WAY M HORZ 4.5MM TAIL WOJS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 31284 pcs Podatkovni list M80-5512022.pdf
Voltage Rating 120V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Datamate J-Tek Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 66 Weeks
Višina izolacije 0.218" (5.55mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot, Mating Flange
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2.2A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.173" (4.40mm) Dolžina kontakta - parjenje -