M80-7122442
pregled izdelka
Številka dela: M80-7122442
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka 24+2 VERT MALE CONN
Podatkovni listi: 1.M80-7122442.pdf2.M80-7122442.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M80-7122442
Številka dela M80-7122442 Proizvajalec Harwin
Opis 24+2 VERT MALE CONN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4004 pcs Podatkovni list 1.M80-7122442.pdf2.M80-7122442.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Datamate Mix-Tek Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 26 (24 + 2 Power) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Višina izolacije 0.244" (6.20mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Mating Flange Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 26 (24 + 2 Power) position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena -