M80-8411842
HarwinHarwin
M80-8411842 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M80-8411842
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka CONN HDR 2MM R/A DUAL 18POS
Podatkovni listi: 1.M80-8411842.pdf2.M80-8411842.pdf3.M80-8411842.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
11 pcs
110 pcs
506 pcs
1001 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M80-8411842
Številka dela M80-8411842 Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 2MM R/A DUAL 18POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28406 pcs Podatkovni list 1.M80-8411842.pdf2.M80-8411842.pdf3.M80-8411842.pdf
Voltage Rating 120V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Datamate L-Tek Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 952-1123-5
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 18
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Višina izolacije 0.235" (5.97mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Strain Relief Clips Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 2.2A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Circular
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)