M80-8681205
pregled izdelka
Številka dela: M80-8681205
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka 6+6 DIL MALE HORIZ CONN
Podatkovni listi: 1.M80-8681205.pdf2.M80-8681205.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M80-8681205
Številka dela M80-8681205 Proizvajalec Harwin
Opis 6+6 DIL MALE HORIZ CONN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 40991 pcs Podatkovni list 1.M80-8681205.pdf2.M80-8681205.pdf
Voltage Rating 120V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija Datamate L-Tek Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 66 Weeks
Višina izolacije 0.235" (5.97mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Strain Relief Clips
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2.2A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Circular Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje -