R30-9401600
HarwinHarwin
R30-9401600 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R30-9401600
Proizvajalec / znamka: Harwin
Opis izdelka HEX SPACER M3 PLASTIC 16MM
Podatkovni listi: R30-9401600.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R30-9401600
Številka dela R30-9401600 Proizvajalec Harwin
Opis HEX SPACER M3 PLASTIC 16MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 749435 pcs Podatkovni list R30-9401600.pdf
Utež - Tip Hex Spacer
Navoj / brez oznake Unthreaded Serija R30-940
Vijak, velikost navoja M3 Obloga -
Material Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Dolžina - na splošno 0.630" (16.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Spol Female, Female Lastnosti -
Premer - zunaj 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex Premer - znotraj 0.116" (2.95mm)
natančen opis Hex Spacer Unthreaded M3 Plastic 0.630" (16.00mm) Natural Barva Natural
Med višino plošče 0.630" (16.00mm)