REZ200.NB3P
HellermannTytonHellermannTyton
REZ200.NB3P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REZ200.NB3P
Proizvajalec / znamka: HellermannTyton
Opis izdelka RELEASABLE TIE 7.8"L 30LB BLACK
Podatkovni listi: 1.REZ200.NB3P.pdf2.REZ200.NB3P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REZ200.NB3P
Številka dela REZ200.NB3P Proizvajalec HellermannTyton
Opis RELEASABLE TIE 7.8"L 30LB BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 250884 pcs Podatkovni list 1.REZ200.NB3P.pdf2.REZ200.NB3P.pdf
Tip žice / kabla Standard, Pinch Releasable Premer 0.185" (4.70mm)
Natezno trdnost 30 lbs (13.61 kg) Serija -
Pakiranje 100 per Pkg Druga imena 1436-1335
REZ200
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Dolžina - Približna 7.75" Dolžina - Dejanska 0.656' (200.00mm, 7.87")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis Standard, Pinch Releasable Black 1.97" (50.00mm) 0.185" (4.70mm) 30 lbs (13.61 kg) 0.656' (200.00mm, 7.87") Barva Black
Premer snopa 1.97" (50.00mm)