T50R4UVM4
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T50R4UVM4
Proizvajalec / znamka: HellermannTyton
Opis izdelka T50R YEL UV TIE 7.9"
Podatkovni listi: 1.T50R4UVM4.pdf2.T50R4UVM4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T50R4UVM4
Številka dela T50R4UVM4 Proizvajalec HellermannTyton
Opis T50R YEL UV TIE 7.9" Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 188557 pcs Podatkovni list 1.T50R4UVM4.pdf2.T50R4UVM4.pdf
Tip žice / kabla Standard, Locking Premer 0.181" (4.60mm)
Natezno trdnost 50 lbs (22.68 kg) Serija -
Pakiranje 1000 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Dolžina - Približna 8.00"
Dolžina - Dejanska 0.663' (202.00mm, 7.95") Lastnosti Halogen Free, UV Resistant
natančen opis Standard, Locking Yellow 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95") Barva Yellow
Premer snopa 1.97" (50.00mm)