3560-16SR1(61)
HiroseHirose
3560-16SR1(61) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3560-16SR1(61)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPTACLE 16 POS REV SMD
Podatkovni listi: 3560-16SR1(61).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3560-16SR1(61)
Številka dela 3560-16SR1(61) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPTACLE 16 POS REV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5683 pcs Podatkovni list 3560-16SR1(61).pdf
Prekinitev Solder Serija 3500
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 235-0014-5-61
Število pozicij 16 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Lastnosti Board Lock Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Multi-Purpose
Slog konektorja Receptacle
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3560-24P-PG(61)
3560-24P-PG(61)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN PLUG R/A 24POS PUSHPULL SMT
Na zalogi: 9983 pcs
Prenesi: 3560-24P-PG(61).pdf
RFQ
3560-24P-PG(57)
3560-24P-PG(57)
Proizvajalci: Hirose
Na zalogi: 7140 pcs
Prenesi: 3560-24P-PG(57).pdf
RFQ
3560-16SR(50)
3560-16SR(50)
Opis: CONN RECEPTACLE 16 POS REV SMD
Prenesi: 3560-16SR(50).pdf
3560-16SR
3560-16SR
Prenesi: 3560-16SR.pdf
3560-16SR(61)
3560-16SR(61)
Prenesi: 3560-16SR(61).pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: STRAIGHT PINS
Prenesi: 3560-2-00-80-00-00-03-0.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: .060" DIAMETER STRAIGHT PINS
Prenesi: 3560-2-00-15-00-00-03-0.pdf
3560-16SR(57)
3560-16SR(57)
Prenesi: 3560-16SR(57).pdf
3560-16SR1(50)
3560-16SR1(50)
Prenesi: 3560-16SR1(50).pdf
3560-16SR1
3560-16SR1
Prenesi: 3560-16SR1.pdf
3560-2
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: ADAPTER TEST CONN 20AWG SKT RED
3560-24S(57)
3560-24S(57)
Opis: CONN RECPT 24POS
Prenesi: 3560-24S(57).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika