A2-6PA-2.54DSA(81)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
A2-6PA-2.54DSA(81) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A2-6PA-2.54DSA(81)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka HDR 6POS 2.54MM
Podatkovni listi: A2-6PA-2.54DSA(81).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A2-6PA-2.54DSA(81)
Številka dela A2-6PA-2.54DSA(81) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis HDR 6POS 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69975 pcs Podatkovni list A2-6PA-2.54DSA(81).pdf
Prekinitev Solder Smerno usmerjanje Male Pin
Oklepanje 0.100" (2.54mm) Serija A2
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Druga imena 620-0056-9-81 Število vrstic 1
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija All
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca A2-6PA-2.54DSA(81)
Lastnosti - Razširjen opis 6 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Opis HDR 6POS 2.54MM Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.236" (6.00mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Končna debelina - parjenje Gold Stopite v stik - konec 8µin (0.20µm)
Vrsta priključka Header Dejanski premer Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
A2-6PA-2.54DS(71)
A2-6PA-2.54DS(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: HEADER RA 6POS 2.54MM
Na zalogi: 87552 pcs
Prenesi: A2-6PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
A2-8PA-2.54DS(71)
A2-8PA-2.54DS(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: HEADER RA 8POS 2.54MM
Na zalogi: 78591 pcs
Prenesi: A2-8PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
A2-6PA-2.54DS(81)
A2-6PA-2.54DS(81)
Opis: HDR RA 6POS 2.54MM