A3C-16DA-2DSC(71)
HiroseHirose
A3C-16DA-2DSC(71) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A3C-16DA-2DSC(71)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 16POS 2MM GOLD DIP
Podatkovni listi: 1.A3C-16DA-2DSC(71).pdf2.A3C-16DA-2DSC(71).pdf3.A3C-16DA-2DSC(71).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
260 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A3C-16DA-2DSC(71)
Številka dela A3C-16DA-2DSC(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 16POS 2MM GOLD DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 200VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija A3
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena *A3C-16DA-2DSC(71)
H10910
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 16
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 5.1mm, 6mm
Izolacijski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Višina izolacije 0.165" (4.20mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.079" (2.00mm)