A3E-44D-2R(11)
HiroseHirose
A3E-44D-2R(11) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A3E-44D-2R(11)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET IDC 44POS 2MM
Podatkovni listi: A3E-44D-2R(11).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A3E-44D-2R(11)
Številka dela A3E-44D-2R(11) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET IDC 44POS 2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6008 pcs Podatkovni list A3E-44D-2R(11).pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija A3E Razmik vrstic 0.079" (2.00mm)
Višina tona 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 621-0811-3-11 Število vrstic 2
Število pozicij 44 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through, Polarizing Key Tip pritrjevanja Friction Lock
natančen opis 44 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Galvanized Vrsta kontakta Female Socket
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Galvanized
Vrsta priključka Receptacle Barva Black
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
A3E-GPA
A3E-GPA
Proizvajalci: Hirose
Opis: TOOL APPLICATOR GUIDE PLATE A3E
Na zalogi: 53 pcs
Prenesi: A3E-GPA.pdf
RFQ
A3E-50PA-2DSA(71)
A3E-50PA-2DSA(71)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 50POS 2MM GOLD DIP
Na zalogi: 27451 pcs
Prenesi: A3E-50PA-2DSA(71).pdf
RFQ
A3E-50PA-2DSA
A3E-50PA-2DSA
Na zalogi: 3986 pcs
Prenesi: A3E-50PA-2DSA.pdf
A3E-50D-2R
A3E-50D-2R
Opis: CONN SOCKET IDS 50POS 2MM
Prenesi: A3E-50D-2R.pdf
A3E-44D-2R
A3E-44D-2R
Opis: CONN SOCKET IDC 44POS 2MM