BM10JC-44DS-0.4V(53)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BM10JC-44DS-0.4V(53)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 44POS 0.4MM SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.BM10JC-44DS-0.4V(53).pdf2.BM10JC-44DS-0.4V(53).pdf3.BM10JC-44DS-0.4V(53).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BM10JC-44DS-0.4V(53)
Številka dela BM10JC-44DS-0.4V(53) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 44POS 0.4MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija BM10 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 684-6073-0-53
Število vrstic 2 Število pozicij 44
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 0.8mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.031" (0.80mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 44 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 2.00µin (0.051µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Center Strip Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BM10JC-44DP-0.4V(53)
BM10JC-44DP-0.4V(53)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 44POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 28440 pcs
Prenesi: BM10JC-44DP-0.4V(53).pdf
RFQ
BM10NB(0.6)-10DS-0.4V(75)
BM10NB(0.6)-10DS-0.4V(75)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT 10POS 0.4MM SMD GOLD
Na zalogi: 4803 pcs
Prenesi: BM10NB(0.6)-10DS-0.4V(75).pdf
RFQ
BM10JC-60DP-0.4V(53)
BM10JC-60DP-0.4V(53)
Opis: CONN HDR 60POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: BM10JC-60DP-0.4V(53).pdf
BM10JC-40DP-0.4V(53)
BM10JC-40DP-0.4V(53)
Opis: CONN HDR 40POS 0.4MM SMD GOLD
Prenesi: BM10JC-40DP-0.4V(53).pdf
BM10NB(0.6)-10DS-0.4V(51)
BM10NB(0.6)-10DS-0.4V(51)