BM14JB-30DS-0.4V(55)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BM14JB-30DS-0.4V(55)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RCPT 30POS 0.4MM SMD
Podatkovni listi: BM14JB-30DS-0.4V(55).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BM14JB-30DS-0.4V(55)
Številka dela BM14JB-30DS-0.4V(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RCPT 30POS 0.4MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16849 pcs Podatkovni list BM14JB-30DS-0.4V(55).pdf
Serija BM14 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 684-8228-5-55
Število vrstic 2 Število pozicij 30
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.031" (0.80mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold