BM20JC-40DS-0.4V(53)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BM20JC-40DS-0.4V(53)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 40POS 0.4MM SMD
Podatkovni listi: BM20JC-40DS-0.4V(53).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BM20JC-40DS-0.4V(53)
Številka dela BM20JC-40DS-0.4V(53) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 40POS 0.4MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32042 pcs Podatkovni list BM20JC-40DS-0.4V(53).pdf
Serija BM20 Višina tona 0.016" (0.40mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 684-9026-6-53
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 0.8mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.031" (0.80mm)
Lastnosti Solder Retention natančen opis 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold