DF1-10S-2.5C
HiroseHirose
DF1-10S-2.5C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1-10S-2.5C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET CRIMP HOUSING 10POS
Podatkovni listi: 1.DF1-10S-2.5C.pdf2.DF1-10S-2.5C.pdf3.DF1-10S-2.5C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1-10S-2.5C
Številka dela DF1-10S-2.5C Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET CRIMP HOUSING 10POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 456817 pcs Podatkovni list 1.DF1-10S-2.5C.pdf2.DF1-10S-2.5C.pdf3.DF1-10S-2.5C.pdf
Serija DF1 Razmik vrstic -
Višina tona 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 541-0144-7-00
DF1-10S-2.5C-ND
H125938
Število vrstic 1
Število pozicij 10 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 10 Position Rectangular Housing Connector Socket Brown 0.098" (2.50mm) Vrsta kontakta Female Socket