DF1-3P-2.5DS(05)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1-3P-2.5DS(05)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 3POS T/H R/A TIN
Podatkovni listi: 1.DF1-3P-2.5DS(05).pdf2.DF1-3P-2.5DS(05).pdf3.DF1-3P-2.5DS(05).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1-3P-2.5DS(05)
Številka dela DF1-3P-2.5DS(05) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 3POS T/H R/A TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 1 Wall
Serija DF1 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena DF1-3P-2.5DS(05)-ND
H126004
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 3
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.236" (6.00mm)
Barva izolacije Brown Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Friction Lock
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 3 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.177" (4.50mm) Stik s fino debelino - post -