DF10-26S-2DSA(62)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF10-26S-2DSA(62)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN 26PIN THRU HOLE
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DF10-26S-2DSA(62)
Številka dela DF10-26S-2DSA(62) Proizvajalec Hirose
Opis CONN 26PIN THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5964 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 250VAC Prekinitev Kinked Pin, Solder
Style - Serija DF10
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 545-0017-5-62
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 26
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.157" (4.00mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm) Stik s fino debelino - post 39.4µin (1.00µm)