DF11-20DS-2C(20)
HiroseHirose
DF11-20DS-2C(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11-20DS-2C(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET 20POS 2MM CRIMP
Podatkovni listi: 1.DF11-20DS-2C(20).pdf2.DF11-20DS-2C(20).pdf3.DF11-20DS-2C(20).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF11-20DS-2C(20)
Številka dela DF11-20DS-2C(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 20POS 2MM CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija DF11 Razmik vrstic 0.079" (2.00mm)
Višina tona 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 543-0509-7-20
DF11-20DS-2C(20)-ND
H125949
Število vrstic 2
Število pozicij 20 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja -
natančen opis 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Vrsta kontakta Female Socket
Končaj stika Crimp Vrsta priključka Receptacle
Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF11-20DS-2DSA
DF11-20DS-2DSA
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 20POS 2MM PCB TIN
Na zalogi: 5442 pcs
Prenesi: DF11-20DS-2DSA.pdf
RFQ
DF11-20DP-2V(21)
DF11-20DP-2V(21)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 20POS 2MM SMD TIN
Na zalogi: 5129 pcs
Prenesi: DF11-20DP-2V(21).pdf
RFQ
DF11-20DS-2DSA(06)
DF11-20DS-2DSA(06)
Opis: CONN RECEPT 20POS 2MM PCB GOLD
Prenesi: DF11-20DS-2DSA(06).pdf
DF11-20DS-2C
DF11-20DS-2C
Opis: CONN SOCKET 20POS 2MM DUAL CRIMP