DF11-26DP-2DSA(20)
HiroseHirose
DF11-26DP-2DSA(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11-26DP-2DSA(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 26POS 2MM PCB TIN
Podatkovni listi: DF11-26DP-2DSA(20).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF11-26DP-2DSA(20)
Številka dela DF11-26DP-2DSA(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 26POS 2MM PCB TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4122 pcs Podatkovni list DF11-26DP-2DSA(20).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF11 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta 0.299" (7.60mm) Druga imena *DF11-26DP-2DSA(20)
H2275
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 26
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm
Višina izolacije 0.260" (6.60mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Through Hole 26 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF11-26DS-2DSA(06)
DF11-26DS-2DSA(06)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 26POS 2MM PCB GOLD
Na zalogi: 37629 pcs
Prenesi: DF11-26DS-2DSA(06).pdf
RFQ
DF11-26DS-2DSA
DF11-26DS-2DSA
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 26POS 2MM PCB TIN
Na zalogi: 4912 pcs
Prenesi: DF11-26DS-2DSA.pdf
RFQ
DF11-26DP-2DSA(24)
DF11-26DP-2DSA(24)
Opis: CONN HEADER 26POS 2MM PCB TIN
Prenesi: DF11-26DP-2DSA(24).pdf
DF11-26DP-2DS(52)
DF11-26DP-2DS(52)
Opis: CONN HEADER 26POS 2MM R/A GOLD
Prenesi: DF11-26DP-2DS(52).pdf
DF11-26DP-2DSA(01)
DF11-26DP-2DSA(01)
Opis: CONN HEADER 26POS 2MM PCB GOLD
Prenesi: DF11-26DP-2DSA(01).pdf
DF11-26DS-2DSA(05)
DF11-26DS-2DSA(05)
Prenesi: DF11-26DS-2DSA(05).pdf
DF11-26DP-2DS(71)
DF11-26DP-2DS(71)
Prenesi: DF11-26DP-2DS(71).pdf
DF11-26DP-2DSA(08)
DF11-26DP-2DSA(08)
Opis: CONN PIN 26POS 2MM DUAL TH
Prenesi: DF11-26DP-2DSA(08).pdf
DF11-26DS-2DSA(01)
DF11-26DS-2DSA(01)
Prenesi: DF11-26DS-2DSA(01).pdf
DF11-26DP-2DS(24)
DF11-26DP-2DS(24)
Opis: CONN HEADER 26POS 2MM RT ANG TIN
Prenesi: DF11-26DP-2DS(24).pdf
DF11-26DS-2C
DF11-26DS-2C
Opis: CONN SOCKET 26POS 2MM DUAL CRIMP
Prenesi: DF11-26DS-2C.pdf
DF11-26DP-2DS(90)
DF11-26DP-2DS(90)
Opis: CONN HDR 26POS 2MM RA
Prenesi: DF11-26DP-2DS(90).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika