DF11-28DS-2V(20)
HiroseHirose
DF11-28DS-2V(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11-28DS-2V(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 28POS 2MM SMD TIN
Podatkovni listi: DF11-28DS-2V(20).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF11-28DS-2V(20)
Številka dela DF11-28DS-2V(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 28POS 2MM SMD TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4744 pcs Podatkovni list DF11-28DS-2V(20).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija DF11
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena *DF11-28DS-2V(20)
H2271
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 28
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.55mm, 8.2mm
Višina izolacije 0.234" (5.95mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Solder Retention
Tip pritrjevanja Friction Lock natančen opis 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF11-28DS-2R26(05)
DF11-28DS-2R26(05)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN SOCKET 28POS 2MM
Na zalogi: 77488 pcs
Prenesi: DF11-28DS-2R26(05).pdf
RFQ
DF11-28DS-2V(50)
DF11-28DS-2V(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RECEPT 28POS 2MM SMD GOLD
Na zalogi: 4529 pcs
Prenesi: DF11-28DS-2V(50).pdf
RFQ
DF11-28DS-2DSA(06)
DF11-28DS-2DSA(06)
Opis: CONN RECEPT 28POS 2MM PCB GOLD