DF11CZ-12DP-2V(27)
HiroseHirose
DF11CZ-12DP-2V(27) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11CZ-12DP-2V(27)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 102OS 2MM SMD TIN
Podatkovni listi: 1.DF11CZ-12DP-2V(27).pdf2.DF11CZ-12DP-2V(27).pdf3.DF11CZ-12DP-2V(27).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF11CZ-12DP-2V(27)
Številka dela DF11CZ-12DP-2V(27) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 102OS 2MM SMD TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF11 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Cut Tape (CT)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena H122037CT
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 12
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 8.2mm, 8.45mm, 9.55mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.283" (7.19mm)
Barva izolacije Beige Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place, Solder Retention Tip pritrjevanja Detent Lock
natančen opis Connector Header Surface Mount 12 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 2A