DF11CZ-40DS-2V(52)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11CZ-40DS-2V(52)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET 40POS
Podatkovni listi: 1.DF11CZ-40DS-2V(52).pdf2.DF11CZ-40DS-2V(52).pdf3.DF11CZ-40DS-2V(52).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF11CZ-40DS-2V(52)
Številka dela DF11CZ-40DS-2V(52) Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 40POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija DF11
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 543-2078-8-52
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.55mm, 8.2mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.234" (5.95mm)
Barva izolacije Beige Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place, Solder Retention Tip pritrjevanja Friction Lock
natančen opis 40 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Trenutna ocena 2A