DF11G-22DP-2V(20)
HiroseHirose
DF11G-22DP-2V(20) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11G-22DP-2V(20)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 22POS 2MM SMD TIN
Podatkovni listi: DF11G-22DP-2V(20).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DF11G-22DP-2V(20)
Številka dela DF11G-22DP-2V(20) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 22POS 2MM SMD TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5206 pcs Podatkovni list DF11G-22DP-2V(20).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF11 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - Druga imena *DF11G-22DP-2V(20)
H2890
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 22
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 8.2mm, 8.45mm, 9.55mm
Višina izolacije 0.283" (7.19mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Surface Mount 22 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Male Pin