DF11Z-10DS-2V(22)
HiroseHirose
DF11Z-10DS-2V(22) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11Z-10DS-2V(22)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN RECEPT 10POS 2MM SMD TIN
Podatkovni listi: DF11Z-10DS-2V(22).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF11Z-10DS-2V(22)
Številka dela DF11Z-10DS-2V(22) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 10POS 2MM SMD TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75270 pcs Podatkovni list DF11Z-10DS-2V(22).pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija DF11
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 543-2004-1-22
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 7.55mm, 8.2mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.234" (5.95mm)
Barva izolacije Beige Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide, Solder Retention Tip pritrjevanja Friction Lock
natančen opis 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Stik s fino debelino - post 78.7µin (2.00µm) Končna debelina - parjenje 8.00µin (0.203µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF11Z-10DP-2V(21)
DF11Z-10DP-2V(21)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 10POS