DF11Z-14DP-2V(21)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11Z-14DP-2V(21)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 14POS
Podatkovni listi: 1.DF11Z-14DP-2V(21).pdf2.DF11Z-14DP-2V(21).pdf3.DF11Z-14DP-2V(21).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF11Z-14DP-2V(21)
Številka dela DF11Z-14DP-2V(21) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 14POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF11 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 543-2022-3-21
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 8.2mm, 8.45mm, 9.55mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.283" (7.19mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide, Solder Retention Tip pritrjevanja Detent Lock
natančen opis Connector Header Surface Mount 14 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 2A